NorthSide-aktuelle Kalaset indtager scenen, og hele INCUBAs community samles til en sommeraften med musik, mad, kolleger og nye forbindelser. Har du husket at tilmelde dig?
I bygger virksomheder resten af året. Den 18. juni fejrer vi dem.
I pitcher for investorer. I rejser kapital. I lancerer produkter. I ansætter nye kolleger. I bygger virksomheder.
Men den 18. juni handler det ikke om næste fundingrunde, næste produktlancering eller næste kunde. Det handler om at fejre alt det, vi skaber sammen i INCUBA.
Her samler vi hele communityet på tværs af Katrinebjerg, Navitas, Skejby, økosystem, alumner og venner af huset til en aften med god mad, kolde drikke, havespil, sommerstemning og live musik. Og ikke hvilken som helst musik.
På scenen står Kalaset, som netop har givet en forrygende koncert på NorthSide og bevist, hvorfor de er blandt de mest aktuelle danske livebands lige nu. Hvis du har hørt dem før, ved du, hvad der venter. Hvis ikke, så har du virkelig noget at glæde dig til.
Det er en af de få dage på året, hvor founders, forskere, investorer, scaleups, startups og samarbejdspartnere mødes uden agenda, KPI'er eller møder i kalenderen. Bare mennesker.
Nogle af de bedste samarbejder starter ved kaffemaskinen. Andre starter over en fadøl en lun sommeraften. Så tag kollegerne under armen og vær med til en af årets hyggeligste dage i INCUBA.
I Mit INCUBA finder du: Mødebooking, INCUBA fordele, Gode naboer, Din personlige profil og Tilmelding til INCUBISTRO og rabatordningen fra VismaLogbuy.
Så har du endnu ikke modtaget login til det nye Mit INCUBA, så prik venligt din founder, CEO, tegningsberettigede på skulderen.