Ene af alt det gode: Sommerfest, Gin & Tech, madklub og rabatter
Har du husket at sætte kryds i kalenderen til sommerfesten i INCUBA torsdag d. 12. juni? Patina kommer og spiller - det bliver en fest! Tilmeld dig her.
Vil du være med i madklubben på Katrinebjerg og i Skejby? Hvis du er glad for mad og har idéer til, hvordan Cheval Blanc kan gøre INCUBISTRO endnu bedre, så tilmeld dig madklubben hos Lone på lmj@cheval-blanc.dk
Er det tid til en ny cykel, en tur ud at spise, i Legoland eller noget helt fjerde, så venter der masser af gode tilbud i INCUBAs rabatordning Visma LogBuy. Gå på opdagelse via Mit INCUBA.
Vil du dele ud af viden, erfaringer og netværk til early-stage startups og founders videre? Kom til Gin & Tech i INCUBA, hvor startups pitcher for bl.a. mentorer og investorer.
Vi løber, vi går, vi hygger i de smukke omgivelser omkring Mindeparken - for sjov, for hyggens skyld eller for at slå pr og vinde INCUBA-pokalen for årets hurtigste holdpræstation. Kom og vær!
9. oktober 2025 kl. 13:30 / Aarhus City Hall, Sønder Allé 2, 8000 Aarhus
Aarhus Investor Summit is an event bringing together angel investors, VCs and family offices from all over Denmark and abroad with a shared interest in early stage startups.
I Mit INCUBA finder du: Mødebooking, INCUBA fordele, Gode naboer, Din personlige profil og Tilmelding til INCUBISTRO og rabatordningen fra VismaLogbuy.
Så har du endnu ikke modtaget login til det nye Mit INCUBA, så prik venligt din founder, CEO, tegningsberettigede på skulderen.